Dziękujemy za rejestrację

i witamy w gronie innowacyjnych przedsiębiorców

Cieszymy się że dołączyli Państwo do grona przedsiębiorców podejmujących decyzje na podstawie rzetelnych danych, zamiast krótkich konsultacji. Żyjemy w XXI w. mamy dostęp do ogromnej ilości informacji – w tym przede wszystkim tych dotyczących naszych firm. Skorzystajmy z nowych metod i narzędzi przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

Organizacja tego rodzaju darmowego programu to zupełna nowość, ale wierzymy, że to najefektywniejsza metoda pracy. Otrzymają Państwo od nas zestaw narzędzi i wskazówek, które pomogą ustalić i zrozumieć konsekwencje zmiany prawnej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Na końcu procesu spotkamy się online, aby rozwiać ostatnie wątpliwości.

Staraliśmy się, aby przygotowane przez nas materiały były przejrzyste i dawały jasne odpowiedzi. Rozumiemy, że dla przedsiębiorców najistotniejsza jest efektywność działania – chcą szybko podejmować decyzje, do czego potrzebują zrozumiałych danych. Mamy nadzieję, że dzięki temu programowi, wspólnie uda nam się wypracować rozwiązanie, które będzie korzystne podatkowo przy akceptowalnym poziomie ryzyka.

Oczywiście proszę pamiętać, że jeżeli wątpliwości pojawią się wcześniej, mogą Państwo pisać (radca@mszczypa.pl) lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Pierwszy mail za kilka dni. Ale jeżeli chcesz już teraz skorzystać z prostego kalkulatora podatkowego, możesz go pobrać poniżej, a jeszcze niżej znajdziesz krótką instrukcję jak z niego korzystać.

Proponuję otwarcie tego pliku ma komputerze, ponieważ na telefonie może być mało czytelny.

Uzupełnij tylko pola zaznaczone na żółto – wpisujemy dochód tj. przychód pomniejszony o koszty. Podatki obliczy nasz kalkulator.

  • w polu przewidywany dochód należy wpisać dochód całej firmy, za cały rok,

  • w polu przewidywany zysk należy wpisać jaką kwotę chcieliby Państwo “wypłacić z firmy” na swoje potrzeby,

  • obie kwoty mogą być równe.

Ten program dotyczy spółki komandytowo akcyjnej dlatego zostały uwzględnione koszty prowadzenia działalności w tej formie. Jeżeli korzystniejsza okaże się inna forma szczegółowe koszty działalności możemy ustalić na indywidualnej konsultacji.

Proszę także pamiętać, iż wskazane wynagrodzenie kancelarii uzależnione jest od wielkości firmy, której przekształcenie dotyczy. Wskazana kwota 21 000 zł dotyczy podmiotów o dochodach w granicach 1 000 000 zł. Kosz dotyczący Państwa działalności może zostać ustalony na indywidualnym spotkaniu.